Турнір з доміно

p19mcpokl01gagjldkc5umamt77_608x456_3_0

28 травня 2015 року у Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» відбувся турнір з доміно серед учнів підготовчих класів. Участь брали усі бажаючі учні.

Гра «Доміно» сприяє розвитку уваги, пам’яті, дрібної моторики (для незрячих дітей), гра вчить дотримуватися певних правил та налагоджує спільну взаємодію між учнями. Серед 1-х класів переможцями стали учні 1-Б класу: Дручинський Максим та Притула Любомир. Переможцями серед 2-х класів стали учні 2-А класу: Федьків Діана та Газда Олена. У напруженій боротьбі серед учнів 3-4-х класів виграли учні 3-А класу: Кучеркевич Іван та Кравчук Андрій. Переможці отримали похвальні медалі. У турнірі брали участь 22 учня нашого закладу.

Турнір організувала та провела вчитель-дефектолог Герман Анастасія Юріївна. Кучеркевич Іван, учень 3-А класу: «Мені дуже сподобалось те, що я виграв, адже інші діти часто тягнули доміно з колоди». Кравчук Андрій, учень 3-А класу: «Мені дуже сподобалось як ми грали в доміно і шкода, що наші дівчата не виграли». Газда Олена, учениця 2-А класу : «Я трошки хвилювалась, але дуже рада, що виграла».

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.