Випускний бал у старшій І групі «Бджілка»

p19mcp3a8k6r4mm7soa12dif4gs

У середу, 27 травня 2015 року, у старшій І групі «Бджілка» Комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» відбувся випускний бал-прощання з ІІ відділенням нашого закладу.

Яскравий, квітково-веселковий прикрашений зал, в якому наші вихованці, як маленькі принци та принцеси на справжньому балу та схвильовані батьки і педагоги, зацікавлені гості – такою була атмосфера святкового дійства. Свято супроводжувалося ігровими сценками, змістовними віршами, танцями з казковими героями та мелодійними чудовими піснями у виконанні «справжніх» артистів. На прощальний танець дошкільнята запросили батьків. Емоції прощання були різними: радісними і усміхненими, сумними та тривожними. Майбутнім учням висловлювали найкращі побажання, бажали успіхів у навчанні в І відділенні НРЦ «Левеня» (школа).

Заступник директора з виховної роботи – Джула Олеся Семенівна, вручила вихованцям дипломи випускників ІІ відділення, значки «Випускник групи «Бджілка» та «Портфоліо вихованця». Батьки висловили подяку за добре керівництво закладом нового типу, за організацію навчальної, виховної, медичної, корекційної та реабілітаційної роботи у центрі директору – Ремажевській Вірі Миколаївні, заступникам директора, педагогам, музичному керівнику та спеціалістам, які працювали з вихованцями групи «Бджілка». Організували та провели захід: музичний керівник – Швець Лілія Альфредівна та вихователі: Слобода Анна Олексіївна і Дячук Ірина Михайлівна.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.