Ми діти твої, Україно!

Українське козацтво 1
Українське козацтво 2 Українське козацтво
Українське козацтво 4 Українське козацтво 5 Українське козацтво 6

Комунальний заклад Львівської обласної ради НРЦ «Левеня», у цей не легкий для країни час, не лишається осторонь, активно проявляє свою патріотичну позицію. Так, у закладі організовано благочинний ярмарок «З Україною в серці», ініціатором якого є вихователь Плонка В. І. Весь колектив активно долучився до реалізації ідеї благочинного ярмарку. Усі виручені кошти будуть передані на потреби воїнів АТО.

13 жовтня 2015 року у II відділенні НРЦ «Левеня» було проведено свято «Козацькому роду нема переводу». Діти та батьки стали безпосередніми учасниками свята. Засобами художньої та музичної діяльності виховували у дітей патріотичні почуття, громадянську відповідальність, формували позитивні морально-етичні якості, викликали інтерес та бажання дізнатися про історичні події. Вихованці II відділення пишалися тим, що вони є предками славетних козаків. Діти намалювали малюнки на козацьку тематику, які були представлені на виставці дитячих робіт, що проходила у закладі.

Крім того, колектив та вихованці НРЦ «Левеня» цього тижня зібрали другу партію пластикових кришок на протези українським воїнам. Кришечки будуть передані в благодійний фонд «ОВЕС», що став ініціатором акції збору кришок по всій Україні.

Благочинний ярмарок, козацьке свято та виставка дитячих малюнків стали підсумком всієї роботи, проведеної в закладі протягом тижня, присвяченого Дню Українського козацтва. Гордістю за свою вітчизну та повагою до національних традицій була проникнута вся навчально-виховна робота з дітьми.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.