Зустріч з відомою українською письменницею Оксаною Думанською

IMG_7076 IMG_7093
IMG_7097 IMG_7101

2 вересня 2015 року в Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» відбулася зустріч вихованців та педагогів з відомою українською письменницею Оксаною Думанською, авторкою книжок для дітей та дорослих («Бабусина муштра», «Казка – не казка, а батькам підказка», «Як зарадити Марійці», «Школярка з передмістя», «Дитя епохи», «Бабусині вірші» і багатьох інших), лауреатом премії імені Дмитра Нитченка за оборону українського слова (2004), літературної премії ім. Ірини Вільде (2007).

Зустріч з пані Оксаною вже стала традиційною для педагогічного колективу та учнів НРЦ «Левеня», які з цікавістю слідкують за творчістю письменниці. Цього разу Оксана Іванівна познайомила учасників зустрічі з новою книгою-абеткою про видатного митрополита Андрея Шептицького «Шептицький від А до Я», співавтором текстів до якої є пані Думанська. Зовсім свіже в прямому і переносному сенсі видання з оригінальною назвою «Шептицький від А до Я», ВСЛ (Видавництва Старого Лева 07.08.2015р.) дуже зацікавило педагогів, як джерело для вивчення дітьми історичної спадщини України (Львівщини). Історичні факти подані в книзі і її високохудожнє оформлення прийшлися всім до вподоби. Книга надихнула вчителів та вихователів до поповнення і поновлення своїх робочих планів, щодо відвідування разом з вихованцями славних історичних місць рідного краю.

Діти, як завжди, із захопленням слухали цікаві розповіді автора про ідею створення і написання книги. А вже на завершення зустрічі отримали цікаве конкурсне завдання від директора НРЦ «Левеня» Віри Миколаївни Ремажевської, яка разом з педагогами була присутня на зустрічі, – «На кожну сторінку книги, зазначену певною літерою, спробуємо підготувати розповідь про свої враження від прочитаного» і всього через декілька днів отримати призи. Колективне і персональне фото з самою Оксаною Думанською стало приємним подарунком для кожного учасника зустрічі.

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.