Третій завершальний день роботи Міжнародного науково-практичного семінару

головна 3
6 7
8 9
10 11

Міжнародний науково-практичний семінар «Сучасні технології навчання дітей з порушеннями зору: використання в роботі вчителя ІКТ та аудіодискрипції» триває у НРЦ «Левеня».

У третій завершальний день учасники побували на екскурсії по закладу, ознайомилися зі структурою центру, цікавими наробками та досягненнями, змогли побачити класи, ігрові, групові та сенсорну кімнати, кабінети медиків та спеціалістів. Цікавим та пізнавальним був огляд сучасних технічних засобів, адже педагоги отримали можливість побачити та спробувати в дії брайлівську машину та принтер, електронні збільшувачі та лупи, термомашину Piaf, термовакуумну машину Brailon Duplicator, прилад для малювання, магічний килимок та неоптичні засоби корекції. В час інтенсивного розвитку інформаційних технологій у роботі з дітьми важливо використовувати різноманітні технічні засоби, які б не лише полегшили навчання, а й зацікавили учнів.

Учасники семінару обмінялись думками та пропозиціями продовжити активні семінарські навчання на базі НРЦ «Левеня» і в майбутньому.

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.