Виставка аплікацій, малюнків та гербаріїв «Рослинний світ України»

20180918_155118 20180918_155200
20180918_155244 20180918_160104

18 вересня 2018року в НРЦ «Левеня» відбулася виставка аплікацій, малюнків та гербаріїв, заготовлених влітку – «Рослинний світ України». Метою заходу було: ознайомити вихованців з розмаїттям рослинного світу рідного краю; розширити та збагатити знання дітей про значення рослин у житті людей; розвивати спостережливість; виховувати дбайливе ставлення до природи та свого власного здоров’я, любов до рідного краю, почуття прекрасного в природі.

Влітку діти, спільно з батьками, спостерігали за рослинами, збирали найбільш типові види рослинного світу своєї місцевості. Досліджували розвиток рослини та заготовляли гербарії. Ні малюнок, ні фотографії не можуть дати кращого уявлення про рослину, ніж сама добре засушена рослина. Ще одна позитивна риса гербарію, можливість вивчати та обстежувати рослину будь якої пори року. Можливо наші роботи зроблені не за усіма канонами заготовки гербарію, проте, це перший шлях дітей до розуміння будови рослини. Для кращого засвоєння назви та зовнішнього вигляду експонату, діти, спільно з педагогами відшукували знайомі рослини на території закладу, малювали малюнки, виготовляли аплікації.

Звичайних рослин не існує. Усі трави, як і дерева, кущі та квіти – величезне багатство нашої планети. Будьмо рослинам вірними друзями, дбайливими господарями на планеті.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.