Усний журнал «Жива і нежива природа»

IMG_5648 IMG_5661
IMG_5736 IMG_5741
IMG_5786 IMG_5807

13 березня 2018 року у І відділенні НРЦ «Левеня» в рамках Тижня природознавства був проведений усний журнал «Жива і нежива природа» для учнів 1-А та 2-А класів. Діти з цікавістю вирушили в подорож його сторінками. Перегортаючи їх, були обговорені питання взаємозв’язку живої і неживої природи, впливу довкілля на здоров’я людини, поведінки людини в природі, правила збереження навколишнього середовища.

Учнями було розглянуто такі сторінки журналу: «Довкілля», «Я – частина природи», «Моє здоров’я і природа», «Я буду природі другом». Команди «Дослідники», «Акули» і «Орли» із захопленням відгадували загадки, продовжували речення, створювали асоціативний кущ, складали пам’ятку правил поведінки в природі. Учні взяли активну участь у заході й були нагороджені солодкими призами.

Роман, учень 2-А класу: «Я дізнався багато нового про взаємозв’язок живої і неживої природи. Найбільше мені сподобалось продовжувати речення про вплив природи на здоров’я людини». Яна, учениця 1-А класу: «Мені було дуже цікаво. Я люблю працювати в команді. Найбільше мені сподобалось підбирати слова на картках».

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.