Учні 3-Б класу у Львівському академічному обласному театрі ляльок

1 2
3 головна

15 грудня 2017 року учні 3-Б класу НРЦ «Левеня» відвідали Львівський академічний обласний театр ляльок. Захід було проведено з метою поглиблення знань учнів про театральне мистецтво та його види, поповнення активного словника учнів театральними термінами, перегляду вистави «Святковий сон», закріплення правил дорожнього руху; виховання культури поведінки в громадських місцях, бажання дотримуватися звичаїв і традицій рідного краю; розвитку пізнавального інтересу, орієнтації в макропросторі.

Найочікуваніша ніч для всіх діток ось-ось наступить! Святко і його сестричка Дзвінка в передчутті подарунків та інших святкових приємностей. Нарешті, вмостившись в своїх ліжках, дітлахи раптом помічають яскравий промінь світла і негайно біжать за ним. За кілька миттєвостей Святко і Дзвінка опиняються в казковому мареві, де на обох чекають дивовижні пригоди і де обом доведеться проявити свою мудрість, відвагу і любов. Взамін дітлахи отримують чарівні дарунки, які залишаються з ними назавжди: мудрість, сміливість та любов. Переглядаючи виставу учні ознайомилися з етнічними символами, колядками.

Максим: «Я з нетерпінням чекаю приходу Святого Миколая, а ця вистава створила більш святковий настрій та спонукає мене бути ще чемнішим». Агнєшка: «Мені дуже сподобалися взаємини між Святком і Дзвінкою. У мене також є братик. Ми завжди допомагаємо один одному».

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.