У ІІ відділенні відбулась святкова розвага в рамках проекту “Заспівай мені, бабусю, пісню”

IMG_0860 IMG_0857
IMG_0843 IMG_0838
IMG_0832

І Полісся, і Поділля, Львів і Буковина – все це наш великий край – рідна Україна!

Сьогодні, 9 листопада 2018 року, в ІІ відділенні відбулась святкова розвага в рамках проекту «Заспівай мені, бабусю, пісню», присвячена Дню української мови та писемності. Рідна мова – це ласкавий мамин голос, це бабусина казка та пісня, це дідусеві оповідання і татова наука. Дошкільнята старших груп запросили на розвагу своїх бабусь, щоб у цей святковий день заспівати разом з ними українську пісню, провести весело час у спільній грі . На свято завітали і бабусі, і дідусі, матусі і татусі. Українська пісня об’єднала дітей і дорослих в єдине коло.

У конкурсі «Найкращі слова про українську мову» не було переможців, бо всі команди підібрали найбільшу кількість слів, що характеризують рідну мову. У грі «Чарівний мішечок» дізнавалися що там лежить за допомогою багатьох запитань. А якими ж були дотепними символи на піску, що створили команди з дітей та дорослих у завданні «Розшифруй послання друзів»! Між конкурсами та іграми діти читали вірші, співали про рідну мову, танцювали танець зі стрічками.

Дуже влучно і незабутньо прозвучали віршовані рядки з уст бабусі вихованки старшої групи :
Ти ще малий, але сміливо
живи, крокуй, люби, співай,
бо ти, мій хлопче, українець, про це не забувай!
Ти також ще мала, але і ти сміливо
всього навчайся, мову рідну знай,
бо ти, дівчатко, українка, –
пишатись треба цим, запам’ятай!
Для всіх вкраїнська мова найдорожча, рідна,
для всіх миліший рідний край!
Тож пам’ятаймо, любі українці, наше гасло:
«Вкраїнську мову ти шануй, люби і знай!»

На згадку про святкову розвагу діти подарували своїм рідним виготовлені з картону сердечка, в середині яких виднівся прапор України.

Бабуся Олексія К : «Я думаю, що такі прекрасні заходи, як сьогоднішня святкова розвага дають нам віру в те, що наша держава, наша мова і наша старість в надійних руках. Дякуємо організаторам.»

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.