Тиждень англійської мови

p1ac72s8s71puukkn1gsoi44n1jb p1ac72s18g1ncvhjf10c91oh5b7v9_600x467_3_0

З 15 по 19 лютого 2015 року в Комунальному закладі Львівської обласної ради навчально-реабілітаційному центрі «Левеня» проходив тиждень англійської мови. Спеціально до цього заходу учні 3-4 класів, разом з вчителем англійської мови, Юлією Шевчук, виготовили газету під назвою – “St.Valentine’s Day”. Вихованці з великим задоволенням і натхненням малювали газету і виготовляли валентинки з англійськими побажаннями, які потім розмістили в тематичних рубриках газети.

19 лютого учні випробували свої сили у вікторині «Who knows English better». Учні з великою цікавістю відповідали на запитання вікторини, розгадували кросворди, виконували завдання англійською мовою. Всі учасники були нагороджені грамотами.

Данило 3-Б: “Я дуже задоволений, тим що прийняв участь в цій вікторині і перемогою нашої команди, яка нелегко отримала цю перемогу. Не даремно наша команда називалась “Winners””. Анастасія 3-Б: “Я трохи засмутилась, що моя команда не виграла, але ми зі всіх сил старались отримати перемогу, просто команда суперників була трошки сильніша”. Відповідальна за проведення тижня: вчитель англійської мови – Шевчук Юлія.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.