Турнір по доміно

p1a6886n2e1f9518u33uelpp1p0s9_500x375_3_0

З 7 по 11 грудня 2015 року у Навчально-реабілітаційному центрі «Левеня» проводився турнір з доміно серед учнів 1-4-х класів відповідно до вікових категорій. Участь брали усі бажаючі.

Гра «Доміно» дуже добре розвиває увагу, пам’ять, дрібну моторику (для сліпих дітей), вчить дотримуватися певних правил, адекватно реагувати на перемогу чи поразку, налагоджує спільну взаємодію між учнями.

З 7 по 10 грудня проводились відбіркові турніри, а 11 грудня – фінальні ігри. Протягом тижня на дошці оголошень висвітлювались переможці турнірів. Батьки та учні з цікавістю та спортивним азартом стежили за перемогами та поразками учасників турнірів. Серед 1-2-х класів переможцями стали: І місце –Володимир З., учень 2-А класу; ІІ місце –Наталя М., учениця 1-А класу; ІІІ місце –Мар’ян Н., учень 2-А класу. У напруженій боротьбі серед учнів 3-4-х класів отримали перемогу: І місце –Юстина С., учениця 3-Б класу; ІІ місце –Олег Х., учень 4-А класу; ІІІ місце –Ілона С., учениця 4-А класу.

Переможці отримали медалі. Загальна кількість учасників турніру – 45 учнів. Турнір організовала та провела вчитель-дефектолог Герман А. Ю.

Діти отримали позитивне враження від турніру: Олег Х., учень 4-А класу: «Я не очікував, що отримаю ІІ місце. Я дуже хвилювався перед фіналом і був дуже радий, коли поставив останнє доміно!»; Юстина С., учень 3-Б класу: «Мені було не важко, але я і не очікувала, що в мене буде І місце. Це було класно і несподівано!»; Володимир З., учень 2-А класу : «Мені дуже сподобалось, важко не було. Я планую і надалі перемагати в доміно!»; Мар’ян Н., учень 2-А класу: «Я планую взяти перше місце в наступному турнірі з доміно!».

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.