Святковий ранок «Чарівні рукавички Зими» в ІІ відділенні

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAM_8289

В ІІ відділенні Комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» 26 січня 2017 року відбувся святковий ранок «Чарівні рукавички Зими».

Вихованці короткотривалої та молодшо-середньої груп веселилися, грали в ігри, танцювали і співали разом з казковими героями: Сніговичком, чарівницею Зимою, Лисичкою та Вовчиком. А чарівні рукавички Зими творили неймовірні дива: перетворювали сніжинки в дівчаток-балеринок, а іграшки з ялинки у справжні ляльки та цукерки. З великим задоволенням малята допомогли казковим гостям відшукати загублені подарунки. Радісний сміх, оплески, посмішки учасників та гостей супроводжували усе свято.

Підготували та провели святковий ранок музичний керівник – Швець Лілія Альфредівна та вихователі груп: Купінська Наталя Василівна, Совинська Ольга Василівна, Жигайло Оксана Василівна, Низова Галина Романівна.

Ролі казкових героїв зіграли спеціалісти закладу: Морус Ольга Юріївна, Степанюк Мирослава Ігорівна, Пономарьова Зоряна Степанівна, Медвідь Анна Володимирівна.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.