Святковий новорічний ранок

6 (2) 4 (1)
3 (3)2 (2)
1 (4)

Зима-чарівниця приносить нам не тільки сніг та морози, але й цілу низку чудових свят. Надзвичайно радісним є свято Нового року, адже саме в цей час і дорослі, і діти чи не найбільше вірять у дива і казку.

27 грудня 2018 року у ІІ відділенні НРЦ «Левеня» відбувся святковий новорічний ранок для вихованців молодшої групи «Бджілка» та молодшо-середньої групи «Мак». Мета заходу: сприяти створенню святкового настрою у дітей під час проведення ігор, танців, розвивати комунікативність, спокійне сприйняття колективу, закріплювати знання про свійських тварин та зимових лісових звірів, вміння виконувати гуртом пісні, водити хороводи, виховувати дружні відносини.

Найменші вихованці, які за допомогою яскравих костюмів перевтілилися у звірят та сніжинок, водили хороводи довкола ялинки та співали про неї пісні, милуючись кольоровими іграшками та красою головного символу новорічних свят. Дошкільнята з нетерпінням чекали, коли ж на ялинці засвітяться вогники, тому захоплено декламували вірші, танцювали та брали участь в іграх, які підготували для них гості свята – Півник, пес Пушок та котик Мурчик. Багато вражень, емоцій та щирих посмішок залишив яскравий танок в рукавичках та весела гра в сніжки. Наприкінці, після хороводу та щирих дитячих просьб на новорічній красуні таки засвітилися вогники, а під ялинкою малята знайшли чудові подарунки.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.