Розвага «Добре з друзями разом…»

6 (2) 5 (3)
4 (1)3 (3)
2 (2) 1 (4)

3 грудня 2018 року у І відділенні НРЦ «Левеня» було проведено розвагу «Добре з друзями разом…»

Діти мандрували станціями «Розумне доміно», «Спритні м’ячики», «Загадкова доріжка», «Умілі рученята», «Веселі рукавички», на яких грали в різне доміно та триміно, сортували м’ячики за розміром і фактурою, шукали пару до рукавичок, виготовляли аплікацію сніговика з ватних дисків, складали з пазлів доріжку, яка привела їх до хатинки з цікавими завданнями та загадками. Виконуючи завдання учні проявили неабияку спритність, ерудицію, уміння працювати в команді. На завершення школярі прибули на станцію «Співаємо разом» і виконали веселу пісню про дружбу. Такі заходи згуртовують колектив, учать тактовності, відповідальності, формують навички роботи в команді.

Матвій (учень 4-А класу): «Ми виготовляли з ватних дисків аплікацію сніговика. Це було цікаво. Сніговик вийшов пухнастий».

Ростислав (учень 4-А класу): «Загадкова доріжка нас привела до цікавого завдання. Ми викладали із літер слова, об’єднані одним спільним значенням: сильний вітер із снігом. Виявляється, таких слів є дуже багато: завірюха, хуртовина, метелиця, віхола та інші. Запам’яталося ще й доміно».

Святослав (учень 4-Б класу): «Мені сподобалося сортування різних на дотик м’ячиків. Було весело. Всі намагалися зробити це якомога швидше».

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.