День аутизму – День у блакитному

IMG_1698IMG_1676
IMG_1666IMG_1649
IMG_1628IMG_1566

«Відкрий своє серце для дружби» з таким гаслом 2 квітня 2019 року розпочався Всесвітній день поширення інформації про аутизм у Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня».

Весь колектив НРЦ «Левеня» був вдягнений в одяг з елементами блакитного кольору з метою привернення уваги соціуму. Ці люди різні, цікаві, але в жодному разі не чужі. Діти з аутизмом так само хочуть повноцінно жити, творити і любити. Аутизм – це не вирок. Адже в історії відомо не мало яскравих особистостей, у яких спостерігалися симптоми цього порушення. Наприклад, Вінсент Ван Гог, Леонардо да Вінчі, Гаррі Труман, Авраам Лінкольн, Вуді Аллен.

Вихованці НРЦ «Левеня» провели ранкову зустріч на тему: «Всі ми різні», а учні обговорили в класах чому саме блакитний колір є символічним сьогодні. Потім всі діти та педагоги провели яскраві флеш-моби із блакитними повітряними кульками та стрічкою «дружби», як символ єдності та рівності. До речі, а на дошці оголошень закладу була поширена для всіх цікава інформація до Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм.

Як же допомогти «дітям дощу»? Чим раніше розпочати лікування та психокорекцію, тим більше шансів адаптувати дитину із синдромом аутичного спектру і сім’ю до життя в суспільстві.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.