Інтегроване заняття на тему: «Наші зимуючі птахи»

SAM_6727 SAM_6733
SAM_6745 SAM_6751

Птахи – це голоси наших полів, лісів та гір. Їхні пісні звучать на Землі цілий рік, вдень і вночі. Вони вірні наші помічники, захисники садів, полів від шкідників. Зима – найскладніший період у у житті пернатих, а тому потрібно берегти і охороняти їх, допомогти пережити цей складний час.

12 лютого 2018 року в ІІ відділенні НРЦ «Левеня» відбулося інтегроване заняття на тему: «Наші зимуючі птахи» для вихованців старшої групи «Мак». Метою заходу було сприяти всебічному розвитку дітей, закріпити знання про зимуючих птахів, розвинути спостережливість, спритність, взаємодопомогу, удосконалювати рухові вміння та координацію рухів, виховувати дбайливе ставлення до природи та бажання берегти пернатих друзів.

Діти відгадували загадки, впізнавали птахів за описом, прослухали різні цікаві факти про крилатих друзів, грали дидактичну гру «Кого не вистачає?» Другою частиною заняття була спортивна розвага. Вихованці брали участь у рухливих іграх «Пташка без гнізда», «Нагодуй пташку», естафеті «Створи сніжинку», катались на санках.

Діти отримали багато позитивних емоцій, збагатили свої знання про птахів та необхідність допомагати їм узимку.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.