Міжнародний науково-практичний семінар «Сучасні технології навчання дітей з порушеннями зору: використання в роботі вчителя ІКТ та аудіодискрипції»

1 3
4 7
8 9
11 12
13 14

10 жовтня 2018 року в НРЦ «Левеня» стартував Міжнародний науково-практичний семінар «Сучасні технології навчання дітей з порушеннями зору: використання в роботі вчителя ІКТ та аудіодискрипції», на який прибули учасники з різних регіонів України: Рівненської, Полтавської, Миколаївської, Черкаської, Херсонської та багатьох інших областей. Педагогам випала нагода перейняти досвід не тільки українських колег, а й гостей з міста Лодзь (Польща).

Учасників Міжнародного науково-практичного семінару привітали начальник відділу спеціальної освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Тетяна Симоненко, директор департаменту освіти і науки ЛОДА Любомира Мандзій, директор спеціального навчально-виховного комплексу №6 м. Лодзь Анна Томашевська, директор НРЦ «Левеня» Віра Ремажевська та керівник товариства «Spojrzenie» , лідер проекту Польсько-Української Ради обміну молоддю Міхал Земняк.

У перший день семінару учасники мали змогу ознайомитися з теоретичними засадами адаптації оточення до потреб слабозорої дитини, елементом якої є сучасні технології. Під час пленарного засідання були розглянуті питання спеціальних закладів в сучасному освітньому просторі та організації комплексної допомоги дітям з особливими освітніми потребами в умовах навчально-реабілітаційного центру. Колеги з м. Лодзь поділились досвідом використання сучасних інформаційних технологій у своїй роботі. Анна Томашевська ознайомила присутніх з системою освіти сліпих та слабозорих у Польщі; Агнєшка Зажицка наголосила на сучасних методах і технологіях у роботі з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку; Мажена Славінска акцентувала на використанні сучасних інформаційних технологій незрячими, а Мариля Возняк розповіла про історію письма Брайля. Всі виступи були надзвичайно цікавими, грунтовними й актуальними, адже технічні засоби допомагають не тільки у навчанні дітей, а й полегшують повсякденне життя людей з порушеннями зору.

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.