18-19 вересня 2015 року співробітники Комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційного центру «Левеня» взяли участь у всеукраїнському семінарі «Роль навчально-реабілітаційних центрів у створенні регіонального та корекційно-реабілітаційного освітнього простору для дітей з особливими освітніми потребами», який проводився Всеукраїнською громадською організацією «НТІ «Інститут соціальної політики» за підтримки Міністерства соціальної політики, Міністерства освіти і науки України, Фонду соціального захисту інвалідів України, Київського університету права НАНУ та кафедри ортопедагогіки та реабілітології Інституту корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова.
Семінар відбувся на базі Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи Київського університету права НАН України (м. Львів, вул. Козельницька, 4). Метою семінару було: підвищення компетентності фахівців з освіти та реабілітації дітей з обмеженнями життєдіяльності; підвищення компетентності батьків дітей з обмеженнями життєдіяльності щодо роботи різних навчально-реабілітаційних центрів у створенні регіонального та корекційно-реабілітаційного освітнього простору для дітей з особливими освітніми потребами; обмін досвідом у практичній роботі з проблем роботи з дітьми з обмеженнями життєдіяльності; здійснення порівняльного аналізу соціально-правового забезпечення, освіти та реабілітації дітей та дорослих з інвалідністю в країнах Центрально-Східної Європи (законодавство, правовий захист, спеціальна освіта, інклюзивна освіта, соціальна реабілітація, професійна реабілітація, працевлаштування осіб з інвалідністю) і започаткування нових міжнародних проектів та досліджень у цій сфері.
З цікавою доповіддю на тему: «Українська модель навчання сліпоглухих: досвід навчання дітей з полісенсорними порушеннями в НРЦ «Левеня»», виступила заступник директора з виховної роботи навчально-реабілітаційного центру «Левеня» – Джула Олеся Семенівна. Вона поділилась досвідом організації навчально-корекційної роботи з такою категорією дітей в НРЦ «Левеня», розповіла про період свого стажування при Бостонському інституті сліпих імені Перкінса (США). Олеся Джула зазначила, що на сьогодні експериментальна, науково-практична база НРЦ «Левеня», може пишатися своїми досягненнями в організації навчально-корекційної роботи зі сліпоглухими дітьми і запросила всіх присутніх відвідати НРЦ «Левеня», співробітники якого завжди готові до обміну досвідом.