Творчий вечір «З Україною в серці»

2 4
5 7
9 10
11 1

Україно! Ти для мене диво!
І нехай пливе за роком рік,
Буду, мамо горда і вродлива,
З тебе дивуватися повік.
В. Симоненко

28 серпня 2018 року в НРЦ «Левеня» відбувся творчий вечір «З Україною в серці». Педагоги закладу в душевній атмосфері декламували вірші, співали пісні, виконували танцювальні та літературні композиції про символи та обереги нашої країни, про справжній патріотизм та тривожне сьогодення.

На святі прозвучали вірші В. Симоненка, Л. Костенко, Ю. Андруховича, В. Сосюри та інших поетів. Прославили нашу Батьківщину у своїх творах гість вечора – відомий поет, співавтор першої в Україні націоналістичної збірки поезій «Голос крові» Юрій Руф та психолог закладу і талановита поетеса Віра Олександрівна Ремажевська. Усі присутні мали змогу почути авторські вірші своїх колег про батьківську хату, про справжню любов до рідної землі, до всього, що близьке й дороге серцю кожної людини.

Зворушливою була танцювальна композиція «Повертайся живим» та відеомонтаж про бойові дії на сході України з декламацією «Лист до солдата». Завершився захід піснею «Україно» у виконанні всіх учасників та глядачів і залишив незабутні враження та піднесений настрій на довгий час.

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.