Семінар з тифлографіки

У жовтні на базі Харківського центру реабілітації «Право вибору» (м. Харків, вул. Киргизька 10) разом з польськими колегами («Студія тифлографіки») та Українським інститутом сліпих відбудеться навчальний семінар для спеціалістів, які працюють з дітьми з порушеннями зору з основ тифлографіки.
Ведучий семінару: Марек Якубовський – польський педагог-новатор з великим досвідом роботи з дітьми з важкими порушеннями зору, керівник музею тифлографіки в Овінсько (Польща), керівник фірми «Студія тифлографіки».
Спеціалісти НРЦ «Левеня» (м.Львів) та співробітники Української академії друкарства (м.Львів) візьмуть активну участь в роботі семінару.
Мета семінару: покращити якість підготовки ілюстрацій для сліпих дітей.
Кожний учасник отримає комплект навчально-методичних матеріалів у форматі тактильної графіки, зроблених за різними сучасними технологіями.
Вимоги до учасників семінару: повинні знати програму Corel на рівні достатньо вільного користування, мати зі собою ноутбук зі встановленою програмою Corel.
На семінарі будуть висвітлені питання:
• Що таке тактильна графіка?
• Технології для виготовлення тактильної графіки .
• Tyflografikа і історична перспектива.
• Створення тифлографіки без технічних засобів та за допомогою спеціального обладнання.
У рамках семінару будуть організовані дискусія «Як бачать незрячі?» та виставка тактильної графіки.
Марек Якубовський – знаний тифлопедагог в Польщі та Україні. Багато років він збирає колекцію тактильних мап, малюнків тощо. Досконало володіє знаннями з виготовлення «правильних» ілюстрацій для сліпих, провадить просвітницьку роботу.

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.