НРЦ «Левеня» запрошує на спортивні змагання, присвячені Міжнародному дню захисту зору

video0024-mp4_snapshot_00-05_2016-10-12_09-19-24

13 жовтня 2016 року о 12.00 відбудеться Турнір з озвученого настільного тенісу, присвячений Міжнародному дню захисту зору. Захід організовує Комунальний заклад Львівської обласної ради Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» спільно з Спортивним клубом НТ-10, що на вулиці Щирецькій 36.

Мета заходу – привернути увагу до активного відпочинку людей з порушенням зору. Напередодні Дня захисту зору НРЦ «Левеня» хоче ще раз наголосити на потребі гармонійного фізичного, інтелектуального та емоційного розвитку кожної дитини, а особливо дитини з проблемами зору.

На підтримку осіб з особливими освітніми потребами буде проводитися змагання з озвученого настільного тенісу, в якому візьмуть участь студенти Українського католицького університету та студенти Львівського державного університету фізичної культури. Учасникам одягнуть спеціальні пов’язки на очі та розділять на команди. Тренери клуб МТ 10 проведуть з учасниками розминку, ознайомлять їх з інвентарем та правилами гри. Опісля кожен може спробувати себе у ролі незрячого спортсмена, відчути емоції та переживання від спортивного змагання.

Сподіваємось, що кожна людина з особливими потребами зможе знайти себе у спорті і відчути смак перемоги.

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.