Міжнародна конференція з питань реабілітації сліпих та слабозорих у Варшаві

1-2 грудня в Варшаві в Палаці науки і культури відбулась Міжнародна конференція з питань реабілітації сліпих та слабозорих. У конференції взяли участь представники громадських організацій, навчальних закладів, університетів, фірм, що пропонують реабілітаційне обладнання для сліпих і слабозорих, благодійних фондів, просто незрячих молодих людей. Конференція проходила під патронатом дружини Президента Польщі.

Надзвичайно цікавими були організовані зустрічі з онучкою відомого польського письменника Генрика Сенкевича та провідними польськими акторами.

Відзначили на конференції і найкращих у сфері надання послуг сліпим і слабозорим у 2016 році (аеропорт Шопена в Варшаві, спеціальна школа в Бидгощі, радіостанція, яка багато ефірного часу присвятила проблемам незрячих, мер невеличкого польського містечка, де створена добра інфраструктура і комфортне, пристосоване для потреб незрячих середовище).

Взяла участь у конференції і директор Комунального закладу Львівської обласної ради “Навчально-реабілітаційний центр “Левеня, канд. пед. наук, доцент Віра Миколаївна Ремажевська.

В рамках згаданої конференції є попередня домовленість про спільне з польськими колегами проведення на базі НРЦ «Левеня» в березні 2017 року Всеукраїнського науково-практичного семінару для педагогів, що безпосередньо працюють з дітьми з проблемами зору. Тематика: навчання орієнтуванню в просторі та тифлографіка (створення та читання мап та планів). В рамках семінару – лекції, практичні, тренінги, майстер-класи.

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.