Методичне об’єднання спеціалістів: вчителів-дефектологів, вчителів-логопедів, практичних психологів та соціальних педагогів

зображення_viber_2020-01-11_19-39-15зображення_viber_2020-01-11_19-39-16
зображення_viber_2020-01-11_19-39-18зображення_viber_2020-01-11_19-39-21

10 січня 2020 року відбулося чергове планове засідання методичного об’єднання спеціалістів закладу: вчителів-дефектологів, вчителів-логопедів, практичних психологів та соціальних педагогів на досить актуальну тему: «Особливості використання інноваційних технологій на корекційно-розвиткових заняттях з дітьми дошкільного віку із порушеннями зору».

Нагадуємо, що сучасний педагог повинен «йти в ногу з часом», тобто розвиватися і вдосконалюватися, щоб бути цікавим сучасним дітям! За доброю традицією, педагоги закладу вдосконалювали професійні знання, оцінивши вміння своїх колег та ближче ознайомившись з їхнім досвідом у корекційно-розвитковій роботі з дітьми дошкільного віку із порушеннями зору. На розгляд колег було представлено багато корекційно-розвиткових матеріалів та ігрових вправ для реабілітації дітей з використанням інноваційних технологій: слухо-мовленнєвий тренажер, прилади зорової стимуляції в сенсорній кімнаті, сендплей, куб та панелі підсвітлюючі (із підсвітленням), «Розумний куб». Педагоги також мали чудову можливість спробувати це все на практиці, на мить відчувши себе дітьми. Тож панувала професійно-дружня атмосфера зацікавленості, новизни та добра!

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.