Методоб’єднання вихователів І та ІІІ відділень НРЦ “Левеня”

<img_9572 img_9577
img_9588 img_9578

27 жовтня у Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» відбулось методоб’єднання вихователів І та ІІІ відділень.

Темами для обговорення були: методи формування свідомості особистості в учнів молодшого шкільного віку, форми виховної роботи, особливості самообслуговування дітей з особливими освітніми потребами.

Досвідчені вихователі ділилися досвідом з молодими колегами, виникало безліч запитань, як має діяти вихователь в тій чи іншій ситуації, щодо підготовки дітей до повсякденного побуту. На практичних прикладах обговорили особливості самообслуговування дітей з особливими освітніми потребами, властивості трудового навчання і господарської праці таких учнів.

Також в рамках відзначення ювілейного року Івана Франка відбувся аналіз виставки малюнків вихованців НРЦ «Левеня» «У світі казок Івана Франка». Вихователі зазначили, що діти відвідали Львівський літературно-меморіальний музей Івана Франка, їм читали його казки, що й надихнуло дітлахів на створення чудових картин.

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.