Методоб’єднання інструкторів фізкультури, вчителів лікувальної фізкультури, вчителів фізичної культури, вчителів-дефектологів та вчителів-логопедів

титулка 1
4 5

Перші роки життя дитини надзвичайно важливі для її розвитку, тому спеціалісти НРЦ «Левеня» 19 лютого 2018 року на методоб’єднанні інструкторів фізкультури, вчителів лікувальної фізкультури, вчителів фізичної культури, вчителів-дефектологів та вчителів-логопедів, обговорили основні моменти комплексної реабілітації з дітьми від 0 до 6 років.

Вчитель-дефектолог Степанюк М.І. акцентувала увагу на розвитку дрібної моторики та сенсомоторики, емоційно-вольової сфери; надала рекомендації щодо організації занять з розвитку пізнавальної діяльності та орієнтовний перелік дидактичних ігор для роботи з дітьми раннього та дошкільного віку.

Вчителі лікувальної фізкультури Ільків О.А. та Медвідь А.В. ознайомили присутніх зі специфікою підготовки спеціаліста до заняття ЛФК з дитиною 0-6 років та звернули увагу на особливості підбору спортивного інвентаря до занять. Наголосили на основних принципах проведення ЛФК та масажу, різновидах впливу на організм дитини та оцінці ефективності реабілітації. Вчитель-логопед Матимеш Н.Б. розповіла про вікові особливості розвитку мовлення у дітей від 0 до 6 років та надала корисні поради педагогам. А на завершення голова МО вчитель-дефектолог Колоскова О.Р. наголосила: «Лише злагодженою, кваліфікованою командою педагогів можна досягнути ефективних результатів».

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.