Майстер-клас за програмою «Струнка родина»

img_20161222_114443 kw-admxw2ps
ofx6kevnbte 4wkugffrfo8

22 грудня 2016 р. у Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» відбувся майстер-клас за програмою «Струнка родина», в якому взяли участь вчителі, вихователі та спеціалісти усіх відділень НРЦ.

Метою заходу було закріпити знання про програму «Струнка родина», ознайомити педагогів з оновленими комплексами вправ, які вони будуть використовувати у своїй подальшій роботі з дітьми.

Програма «Струнка родина» допомагає запобігти розумовій втомі, пов’язаній із активною розумовою діяльністю та тривалим нерухомим сидінням, а комплекси вправ позитивно впливають на всі фізіологічні процеси організму (дихання, кровообіг, нервову систему), сприяють формуванню правильної постави. Релаксаційна гімнастика зміцнює здоров’я і покращує фізичний розвиток дітей, виховує в них моральні та вольові риси характеру, прищеплює звичку до щоденних занять фізичними вправами.

Педагоги виконували вправи без пов’язок та зі спеціальними пов’язками (клапками), що дало можливість відчути себе у ролі дитини з особливими освітніми потребами. Спочатку учасники майстер-класу виконали вправи ранкової та релаксаційної гімнастики, фізкультхвилинки, завдання на корекцію порушень постави, профілактику плоскостопості, координацію рухів та рівновагу тіла і дихальні. Усі вправи, які демонстрували педагогам, складені відповідно до віку та зорових можливостей дитини.

Після майстер-класу педагоги відзначили, що позитивний вплив фізичних вправ можливий лише за умови їхнього систематичного виконання, що переростає у звичку і потребу. Для виховання такої потреби необхідно пробудити в дитини інтерес до вправ, підбирати цікаві вправи, вчасно заохотити учня до їхнього виконання.

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.