Майстер-клас «Струнка родина»

IMG_20190130_154403IMG_20190130_154021
IMG_20190130_154243IMG_20190130_153926
IMG_20190130_154117

Вся нескінченість різноманітних зовнішніх проявів діяльності мозку
зводиться цілковито до одного лише явища – м’язового руху.
І.М.Сєчєнов

30 січня 2019 року в Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» відбувся майстер-клас «Струнка родина», в якому взяли участь вчителі, вихователі та спеціалісти усіх відділень.
Метою заходу було закріпити знання про фізичний розвиток дітей, потребу систематичних занять фізичними вправами та способи їх реалізації використовуючи спеціальні комплекси вправ.

Ці заходи допомагають запобігти розумовій втомі, пов’язаній із активною розумовою діяльністю та тривалим сидінням, а комплекси вправ позитивно впливають на всі фізіологічні процеси організму (дихання, кровообіг, нервову систему), сприяють формуванню правильної постави. Важливою причиною порушення постави є недостатня фізична активність, що приводить до слабкості м’язів спини. Якщо м’язи не фіксують хребет, це сприяє виникненню неправильної постави. Систематичні заняття фізичними вправами мають позитивний вплив на стан зорового аналізатора дітей – підвищуються показники швидкості переробки та розпізнавання зорової інформації.

Педагоги ознайомились з різноманітними комплексами вправ, які вони будуть використовувати у своїй подальшій роботі з дітьми. Виконуючи вправи зі спеціальними пов’язками на очах та із симулятивними окулярами, присутні мали можливість відчути себе у ролі дитини з особливими освітніми потребами та зрозуміти труднощі з якими вони стикаються. Учасники майстер-класу виконали вправи ранкової гімнастки, фізкультхвилинки, завдання на корекцію порушень постави з м’ячем та профілактику плоскостопості.

Цікавість, інтерес, захоплення – це далеко не всі позитивні емоції, які переважали під час проведення заходу.

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.