Майстер-клас для педагогів «Дрібна моторика»

головна (1) 5 (1)
4 (1)3 (1)
2 (1)1 (1)

19 грудня 2018 року в 1-му корпусі НРЦ «Левеня» відбувся майстер-клас «Дрібна моторика» для всіх педагогів закладу, який організували та провели вчителі-дефектологи. Навіщо? А тому, що чим краще розвинені дрібні рухи пальців рук, тим гармонійніше розвивається людина!

Метою майстер-класу було: повторити і збагатити знання педагогів про різні засоби для розвитку дрібної моторики у дітей, наголосити на важливості розвитку дрібної моторики рук та її вплив у всебічний розвиток дитини, особливо із порушеннями зору. Адже більшість з них мають низький рівень розвитку дрібної моторики пальців і кистей рук (м’язи рук є або млявими, або занадто напруженими), що негативно позначається на формуванні предметно-практичної діяльності.

Отже, панувала весела та дружня атмосфера! Всі учасники-педагоги виконували, будучи у клапках та симулятивних окулярах, практичні завдання з розвитку дрібної моторики: працювали із застібками, шнурували, нанизували коралики, викладали мозаїку, ліпили з пластиліну, обводили по контуру й розмальовували зображення. Дехто з учасників вперше це робили у клапках, та ще й за обмежений період часу. Тому педагоги знову ж переконалися, що володіння прийомами дотикового сприйняття об’єктів та вміння виконувати практичні дії за допомогою тактильно-рухового аналізатора, дають можливість краще уявляти предмети і простір навколо.

Учасники поділилися своїми враженнями:

Іванна: «Гарно та корисно провела час. Щиро дякую!»

Надія: «Буду ще більше уваги приділяти розвитку дрібної мотори у дітей».

Анна: «Ваш майстер-клас був дуже пізнавальний та цікавий. Молодці! Знову приємно дивуєте!»

Ірина: «Дякую, колеги! Так тримати! Пізнавати щось нове – завжди захоплює».

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.