Батьківський клуб «Важливість сенсорної стимуляції зору»

FB_IMG_1572733010559FB_IMG_1572733018175
FB_IMG_1572733021668FB_IMG_1572733005622

30 жовтня 2019 року в НРЦ «Левеня» відбулося засідання батьківського клубу на цікаву тему: «Важливість сенсорної стимуляції зору» для батьків вихованців НРЦ «Левеня». Метою засідання було: надати можливість батькам більше зрозуміти свою дитину, відчути себе в ролі дитини із порушеннями зору, краще усвідомити важливість сенсорної стимуляції зору дитини, зрозуміти проблеми та труднощі, які можуть виникати у дитини в пізнавальній діяльності, щоб і надалі разом зі спеціалістами працювати над їх корекцією.

Панувала приємна і дружня атмосфера співпраці та довіри! Вчителі-дефектологи закладу наголосили про важливість сенсорної стимуляції зору. Батьки виконували корисні вправи для очей, а також були ознайомлені із приладами зорової стимуляції в сенсорній кімнаті та іграми до них. Потім батькам було надано симулятивні окуляри, які імітують різні очні захворювання, в яких вони виконували різні завдання:

– викладання кольорової мозаїки в ряд та за зразком;

– нанизування кольорових намистин на товсту нитку;

– шнурування;

– обведення по контуру зображення та замальовування.

Відгуки батьків: п. Роксолана: «Була дуже актуальна та цікава тема для батьківського клубу! Щиро дякую спеціалістам!». п. Мар’яна: «Відчула на собі, як це мати різні порушення зору. Відтепер набагато краще зрозуміла певні труднощі під час діяльності своєї дитини. Було пізнавально! Дякую!».

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.