Батьківський клуб «Світ очима дитини!»

бк2 бк3
бк7 бк8

23 березня 2016 року в Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр Левеня» відбулося засідання батьківського клубу «Світ очима дитини». Метою даного засідання було: дати можливість батькам краще зрозуміти свою дитину та побачити «світ її очима», відчути себе в ролі дитини з порушеннями зору та окреслити для себе проблеми, з якими стикається дитина в пізнавальній діяльності, щоб надалі разом зі спеціалістами працювати над їх усуненням.

Батькам були роздані симулятивні окуляри (окуляри, які імітують різні очні захворювання), в яких вони мали виконати наступні завдання: Скласти ціле з частин; Обвести малюнок по контуру та замалювати окремий фрагмент; Намалювати зображення тварин, людей та транспорту з допомогою шаблонів, домалювати деталі на зображені; Прочитати текст та переписати перше речення. Після того як батьки виконали завдання їм було запропоновано пройти маршрути по закладу з пов’язками на очах. Всі присутні батьки відчули себе в ролі сліпої дитини, пройшли визначеними спеціалістами маршрутами.

На завершення клубу вчитель-логопед Доморадзька Г.В. надала інформацію про ейдетику, її значення та важливість при вихованні та навчанні дитини. Відгуки членів батьківського клубу: 1.​ «Дуже добре, що педагогічний персонал закладу дивиться на наших дітей їхніми очима. Так тримати!» 2.​ «Дуже корисні відвідування засідань клубу. Це дає змогу краще зрозуміти відчуття дитини та дає можливість батькам зрозуміти проблеми дітей та допомогти їм» 3.​ «Даний клуб допоміг зрозуміти як дитина бачить світ та оточення, як важко їй орієнтуватись в простих речах. Дуже вдячні за проведене заняття, яке було корисне і повчальне.»

Батьківський клуб організували та провели вчителі-дефектологи НРЦ «Левеня»: Колоскова О. Р., Герман А. Ю., Понамарьова З. С. та Созанська І. О.

Готель у Львові “Гетьман”

Конференц-готель “Супутник”

Готель “Гелікон” у Львові

Готель “Перлина”

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.