Благодійний концерт «Відкрий своє серце»

Відкрий своє серце

10 квітня 2016 року учениця 1-Б класу Комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» Кохана Васіліса взяла участь у благодійному концерті «Відкрий своє серце» Анастасії Ковалевської та ГО «Бачити серцем», який відбувся у Києві. Метою концерту є привернення уваги до дітей з особливими потребами, адже вони, як і всі інші діти талановиті, активні, щасливі, усміхнені. Захід дає дитині і батькам надію на майбутнє та натхнення жити і працювати.

Васіліса дуже хвилювалась перед виступом, але опанувала себе і сміливо вийшла на велику сцену. З вуст дівчинки пролунав патріотичний вірш про прості і водночас важливі для дитини речі: відчуття щастя від того, що поруч є батьки, друзі; любов до рідного краю; єдність народу. Під час концерту Васіліса зустріла свою подругу Олександру, яка навчається у Київській школі. Дівчатка були дуже раді цій зустрічі і підтримували одна одну під час виступу.

Досягати успіху, це значить крок за кроком йти до своєї мрії. Побажаємо Коханій Василісі творчої наснаги у нових поетичних проектах.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.