На початку квітня в Комунальному закладі Львівської обласної ради “Навчально-реабілітаційний центр “Левеня” відбулася медико-педагогічна рада під незвичною, але дуже важливою і актуальною для навчально-реабілітаційних закладів темою «Командна робота та створення команди кваліфікованих спеціалістів з високим рівнем ефективності».
Враховуючи те, що зусилля всіх спеціалістів, котрі працюють в навчально-реабілітаційному центрі спрямовані на результативність корекційно-реабілітаційного впливу на дитину, дана тема викликала велику зацікавленість у представників медичного, педагогічного, реабілітаційного напрямків роботи закладу. З цікавими і змістовними доповідями на медико-педагогічній раді виступили медики, вчителі-дефектологи, реабілітологи. Їх виступи об’єднувала єдина мета – «Підвищення ефективності командної роботи кваліфікованих спеціалістів в умовах навчально-реабілітаційного центру».
Вчитель-дефектолог – Ольга Совинська, розповіла своїм колегам про науково-практичні засади створення команди. В її доповіді були чітко представлені етапи створення команди, переваги та недоліки , ознаки команди та саме методи організації командної роботи.
Вчитель – початкових класів – Олена Мишенкова розповіла про результати свого дослідження в контексті теми виступу – «Особливості інклюзивного навчання». Актуальна тема, яка активно обговорюється педагогічною громадськістю – «Інклюзія та інклюзивне навчання», як показали результати опитування проведеного педагогом, для багатьох є не зрозумілою за своєю сутністю. Вчитель поділилася власним досвідом навчання дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивному класі.
Вчитель – Алла Запотоцька розповіла про свій власний досвід роботи в команді спеціалістів по адаптації дітей до навчання. Вона, проаналізувавши цей процес у підготовчому класі, ознайомила всіх присутніх з визначеними рівнями адаптації учнів підготовчого класу до навчання.
Підведений директором НРЦ «Левеня» Вірою Ремажевською підсумок медико-педагогічної ради підтвердив основну мету роботи навчально-реабілітаційного центру – «Щоб навчити дитину з обмеженими можливостями ходити, говорити і розуміти навколишній світ, необхідно створити ефективну команду, злагоджено працювати , щоб досягнути успіху».