Тиждень української мови

1 (3) 7
6 (1) 5 (2)
dav

dav

Мова – то цілюще народне джерело, і хто не припаде до нього вустами, той сам всихає від спраги.
В.Сухомлинський

9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. У зв’язку з цим з 5 по 9 листопада 2018 року в І відділенні проходив Тиждень української мови.

Були проведені цікаві заходи з метою розширювати знання про багатство і красу рідної мови, формувати в учнів розуміння того, що українська мова наш скарб, без якого не може існувати ані народ , ані Україна як держава; пробуджувати почуття національної гідності; виховувати любов до мови, рідного краю, його традицій, бажання глибше вивчати українську мову, популяризувати її.

Учні взяли участь у вікторині «У світі чарівних казок», конкурсно – розважальній грі «Знавці української мови» , турнірі «У казковому світі мови». Вони із захопленням розв’язували шаради, кросворди, прислів’я, пояснювали значення фразеологізмів, змагались за знання кращого знавця рідної мови.

Учні 2-4 класів взяли участь в олімпіаді з української мови. Завершився Тиждень загальношкільним святом «Лине Україною мова серцю мила» на якому діти продемонстрували свій акторський талант. Вони декламували вірші, співали пісні, танцювали запальний український танок.

Школярі збагатили свої знання про рідну мову, виявили бажання глибше вивчати її, захопилися народними піснями та поезією.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.