м. Львів, вул. Володимира Великого, 87А
+38 (032) 263-41-72, 263-40-88
lewenia@ukr.net

Міжнародний день дитячої книги відзначили у І відділенні

f6f5
f4f3
f2f1

Без книг ми не уявляємо собі життя. Вони поруч з нами з самого народження. Книги розповідають про казкових богатирів, про вірну дружбу, шкільне життя, далекі країни, таємниці морів та океанів.

З книгою кожен із нас може мандрувати куди завгодно. Про все на світі розповідає книга. Це справжній друг, скарбниця мудрості.

2 квітня, у день народження відомого казкаря Г.К.Андерсена, відзначають Міжнародний день дитячої книги. З нагоди свята у Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» відбулися цікаві заходи. Це і бібліотечна година «Книги – найкращі друзі», і вікторина «Казковий калейдоскоп», і хвилини читання «Казковий світ Андерсена».

Із захопленням діти створювали колаж «Улюблені казки Г.К.Андерсена» та аплікації до казки «Гидке каченя», а також розглядали виставку творів письменника, яку підготувала бібліотекар закладу.

Такі заходи надзвичайно корисні та пізнавальні, оскільки збагачують внутрішній світ, розвивають творчу уяву учнів, створюють атмосферу дива.


Залишити відгук: