VI Науково-практична конференція дитячих офтальмологів та тифлопедагогів “Медична та медико-педагогічна реабілітація дітей з аномаліями рефракції і захворюваннями окорухового апарату”

заставка

Питання реабілітації дітей з вадами зору на даний момент стоїть дуже гостро у нашій державі. Через відсутність державних програм для реабілітації дітей з вадами зору, значна частина випускників спеціальних навчальних закладів мають значно меншу конкурентноспроможність порівняно зі здоровими однолітками щодо навчання у ВИШах та на ринку праці. Ці обставини різко знижують можливість дітей з вадами зору стати повноцінними, соціально активними членами суспільства.

Ця категорія дітей потребує комплексної реабілітації, яка включає медичну, соціально-педагогічну та психологічну складову. У вирішенні проблем, пов’язаних з організацією міжгалузевої взаємодії лікарів-офтальмологів та педагогів, що працюють з дітьми цієї категорії, присвячена VI Науково-практична конференція дитячих офтальмологів та тифлопедагогів “Медична та медико-педагогічна реабілітація дітей з аномаліями рефракції і захворюваннями окорухового апарату”, яка відбудеться 18-19 червня 2015 року, у м. Львові в конференц-залі стадіону «Арена Львів».

На конференції учасники з різних країн обговорять сучасні тенденції в діагностиці та медико-педагогічній реабілітації дітей з інвалідизуючою патологію, сучасні підходи до діагностики та лікування патології окорухового апарату та аномалій рефракції. Також в рамках конференції відбудеться обговорення медико-соціальних та медико-педагогічних проблем у дітей з вадами зору.

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.