Майстер-клас з малювання нетрадиційними техніками

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES

26 серпня 2015 року в ІІ відділенні НРЦ «Левеня» відбувся майстер-клас з малювання нетрадиційними техніками для педагогів закладу. Організувала та провела його – вихователь вищої категорії «Вихователь-методист» Садівська Л. М.

Педагоги мали змогу ознайомитись та спробувати в практичній діяльності різні техніки: від найпростіших (пальчиком, штампами з овочів, тичком, долонькою…) – до більш складних (кляксографія, ниткографія, монотипія, малювання на зволоженому папері, малювання зім’ятим папером, гратаж).

Учасники майстер-класу отримали цікаву та корисну інформацію про безліч технік нетрадиційного малювання, а також розуміння їх цінності. Адже такі заняття спонукають дітей до позитивних емоцій, розвитку самостійності, уяви. Дозволяють дитині швидко досягнути бажаного результату, позбутися психологічних страхів, обмежень, проявляти бажання експериментувати і т.д.

На завершення, педагоги обмінялись думками про доцільність організації таких занять з дітьми та розглянули роботи один одного, ділячись враженнями та позитивними емоціями.

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.