З 19 по 22 лютого 2018 року в НРЦ «Левеня» відбулися тренінгові заняття про тематичне навчання в умовах НУШ. Вихователі, вчителі, спеціалісти мали змогу детально ознайомитись з Проектом нового державного Стандарту початкової загальної освіти, структурою, ідейними засадами, принципами,елементами навчальної програми предмету або курсу.
Надзвичайно корисною була робота із створення одноденного тематичного планування. Кожна група педагогів запропонувала свої способи поділу дітей на групи та пари і реалізували це на практиці. Учасники заняття обмінювались думками, відтворювали практичні ігри для дітей, обговорювали можливі варіанти викладення теми. Педагоги переконалися, що співпраця з дітьми має бути активною, цікавою та змістовною. Весь педагогічний колектив оптимістично налаштований на впровадження ідей Нової української школи.
Продовженням роботи над тематичним навчанням в умовах НУШ стало засідання МО вчителів на тему: «Тематичні дні та тижні в спеціальній початковій школі». Засідання мало за мету розглянути особливості організації та проведення тематичного дня і тематичного тижня. Педагоги ознайомилися з інформацією про можливості таких заходів. Було проведено майстер-класи, на яких колеги поділилися досвідом та планами на майбутнє щодо інтеграції матеріалу різних навчальних предметів в межах одного дня, тижня. За приклад було взято тематичний тиждень «Рослини-символи України» та поурочне планування одного з днів, присвяченого калині. Вчителі взяли участь у майстер-класі з рельєфного ліплення грона калини. Також присутні розглянули форму взаємодії урочної та позаурочної діяльності. Знання та навички , здобуті в процесі навчальної діяльності, учні можуть застосовувати під час інтелектуальних ігор, вікторин, які відбуваються після занять. Педагогами заплановано провести природничу інтелектуальну гру «Найрозумніший».