Тренінг «Особливості обстеження та встановлення контакту з дітьми із неврологічними порушеннями віком 0-6 місяців»

IMG_0396IMG_0393
IMG_0391IMG_0389
IMG_0388

24 січня в Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» відбувся тренінг «Особливості обстеження та встановлення контакту з дітьми із неврологічними порушеннями віком 0-6 місяців». Метою тренінгу було ознайомити і навчити спеціалістів закладу з методами обстеження дітей із неврологічними порушеннями.

Питання, які розглядалися на тренінгу є завжди актуальними. Реабілітаційне відділення та інші працівники закладу мали можливість ознайомитися з основними критеріями обстеження рівня фізичного розвитку дітей раннього віку, із особливостями організації та проведення заняття з ЛФК та масажу, вимогами до спеціаліста, який проводить заняття та місця проведення. Також пригадали основні показники норми фізичного розвитку дитини. Хороший спеціаліст і професіонал своєї справи повинен завжди накопичувати нові знання та вдосконалювати набуті.

Оксана І., фізичний реабілітолог: «Отримала чудову новітню інформацію про обстеження дітей з порушеннями. Пригадала та вдосконалила інформацію, яку вивчала під час навчання в університеті».

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.