Тактильно-пізнавальний тренінг «Сенсорні доріжки»

головна (1) 5 (3)
4 (1)3 (3)
2 (2) 1 (4)

12 грудня 2018 року відбувся тактильно-пізнавальний тренінг «Сенсорні доріжки», в якому педагоги НРЦ «Левеня» мали змогу відчути та спробувати розрізнити різноманітні поверхні з природного середовища, такі як: шишки, мушлі, горіхи, жолуді, каштани, гілки хвої, сухе листя, сіно, мох, різного розміру камінці, сухий та мокрий пісок.

Метою тренінгу було збагатити сенсорний досвід педагогів, тактильні відчуття ніг, пізнати щось нове для себе, про власні відчуття та уявлення. Адже дуже важливим є розвивати тактильні відчуття не лише рук, а й ніг. Навколишнє середовище та предмети, яких ми торкаємося, впливають на наші відчуття, думки та вчинки. Наприклад: приємний на дотик светр, чи ніжна текстура ковдри – допомагають заспокоїтися, а гарна погода – покращує настрій.

Педагоги з великою цікавістю та захопленням ходили босими ніжками по довгій сенсорній доріжці, що складалася з ємностей, які містили в собі природній матеріал. Дехто з педагогів вперше наступали на мох та каштани босими ногами, тому відчували легкий острах невідомого.

Педагоги ще раз переконалися, що дуже важливим є розвивати всі види чуттів, в тому числі й тактильні відчуття ніг. Релаксаційна пауза пройшла цікаво та пізнавально!

Після веселої сенсорної подорожі педагоги поділилися своїми враженнями:

Іванна Іванівна: «Було супер! Дякую, дорогі колеги! Ніколи не відчувала босоніж моху, жолудів та шишок!»

Ірина Ігорівна: «Ой, ніколи не думала, що мені буде дуже приємно відчувати під ногами дрібні камінчики».

Олена Сергіївна: «Відчула класний масаж для ніг! Чудова релаксація!»

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.