Педагоги НРЦ «Левеня» в рамках польсько-українського проекту відвідали м. Лодзь (Польща)

головна 2
3 4
5 1.

З 1 по 6 жовтня 2018 року група педагогів Комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» перебувала в місті Лодзь (Польща) в рамках польсько-українського проекту «Polsko-Ukrainskiej Rady Wymiany Mlodziezy».

Впродовж тижня освітяни відвідали спеціальні навчальні заклади міста Лодзь, які працюють з різними дітьми з особливими освітніми потребами (діти з розладами аутичного спектру, сліпі й слабозорі, діти, які потребують соціальної адаптації та з порушеннями інтелектуального розвитку).

В школі «Osrodok dla Dzieci Slabo Widzacych I Niewidomych nr 6 w Lodzi» учасники групи мали змогу обмінятися досвідом: особливості роботи за методикою Tomatisa; гра в озвучений теніс; хокей; школа масажу; комп’ютерні сучасні підходи до уроків інформатики, комп’ютерні програми на уроках географії, новітні комп’ютерні технології та безліч цікавого…

Побувавши у Szkola Podstawowej Nr128 Lodzi, педагоги НРЦ «Левеня» утвердилися в думці, що діти з розладами аутичного спектру мають навчатися в малих групах та спілкуватися між собою.

Сосновий ліс, екологічна стежина, тепла зустріч – це все школа «Zespol Placowek Educacyjno-Wychowawczych I Rehabilitacyjnych w Stemplewie». Чудовий фаховий колектив радо зустрів делегацію в своєму закладі. Він особливий, діти різні, всі мають індивідуальні потреби. Клопітка праця колективу з чуйним серцем дає свої результати. Освітяни із захопленням познайомились з досвідом навчального осередку.

Цікаві зустрічі, обговорення, обмін досвідом і багато приємних хвилин, ознайомлення з культурою та історією міста. Педагоги відчули себе в різних ролях та поринули в старовинний світ кінематографії в Muzeum Kinematografii w Lodzi. Перехоплювало подих від ідей, дослідів, експериментів, які можуть реалізовувати діти в музеї Centrum Nauki I Techniki. Багатство та інженерні винаходи, які застосовуються в музеї Palac Izraela Poznanskiego. У Muzeum Fabryki поринули в минуле створення різнобарвних кольорових тканин.

Teatr Wielki w Lodzi – поєднання прекрасної музики Верді та гри акторів в опері “Nabucco”.

Проект триває, співпраця продовжується! З нетерпінням чекаємо друзів в НРЦ «Левеня»!

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.