м. Львів, вул. Володимира Великого, 87А
+38 (032) 263-41-72, 263-40-88
lewenia@ukr.net

Медико-педагогічна рада «Використання інформаційних технологій у роботі з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку»

головна IMG_0248
IMG_0292 IMG_0314

IMG_0330 IMG_0337

12 жовтня 2018 року в НРЦ «Левеня» відбулася медико-педагогічна рада на тему: «Використання інформаційних технологій у роботі з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку».

Педагоги закладу поділились досвідом використання технічних засобів у своїй роботі. Присутні мали змогу дізнатись чимало цікавого про новітні програми та технології, які використовуються на уроках інформатики, музики та англійської мови для навчання дітей з порушеннями зору. Вихователі ІІ відділення розповіли про те, як сучасна техніка допомагає їм в педагогічній діяльності та показали заняття з сенсомоторики у старшій групі з використанням мультимедійних технологій. Надзвичайно захопливим був виступ вчителя англійської мови, яка продемонструвала роботу роботів OZOBOT та інтерактивної бджілки “BEE-BOT” та їх застосування на уроках. Вчителі та вихователі випробували в дії це диво-техніки та продумали завдання, як можна було б використати його на своїх заняттях.


Залишити відгук: