Медико-педагогічна рада «SWOT-аналіз стратегічного розвитку НРЦ «Левеня»

9 3
6 4
7 10

31 серпня 2018 року в Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» відбулася серпнева медико-педагогічна рада «SWOT-аналіз стратегічного розвитку НРЦ «Левеня» на заключному етапі Всеукраїнського експерименту».

Директор закладу, В.М.Ремажевська, учасник, співдоповідач Всеукраїнської серпневої наради в м.Києві, ознайомила працівників з головними тенденціями Нової української школи. На медико-педагогічній раді було схвалено освітні навчальні програми та робочі навчальні плани для І, ІІ та ІІІ відділень на 2018/2019 навчальний рік, над якими протягом серпня працювали творча група педагогів.

Друга частина медико – педагогічної ради пройшла в «живому» обговоренні SWOT – аналізу закладу з визначенням сильних і слабких сторін, можливостей і ризиків. Цей аналіз дав змогу оцінити роботу закладу, визначити напрямки і стратегію подальшої праці та показав, що колектив «Левеня» у своїй роботі використовує принципи та підходи Нової української школи.

Педагоги НРЦ «Левеня» відповідально підійшли до планування завдань на навчальний рік – творчі групи, методичні об’єднання, батьківський клуб і ще багато чого цікавого . Обговорення, жваві дискусії і один з висновків, що лише щасливий педагог може бути креативним, винахідливим та «піднятися» до рівня дитини! Ми готові до змін, та з натхненням і силами зустрічаємо новий навчальний рік!

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.