Другий день роботи Міжнародного науково-практичного семінару

4 7
8 10
11 1

У НРЦ «Левеня» продовжує роботу Міжнародний науково-практичний семінар «Сучасні технології навчання дітей з порушеннями зору: використання в роботі вчителя ІКТ та аудіодискрипції».

Програма другого дня є насиченою та цікавою, багатою на теоретичні та практичні заняття. Під час першого етапу учасники працювали в групах, обговорили та сформулювали правила підготовки педагога та дітей до організації святкових ранків та вистав. Кожна група представила своє бачення цього питання та поділилася досвідом роботи. Другий етап занять був присвячений тифлокоментуванню (аудіодискрипції) фільмів , мультфільмів та вистав для дітей шкільного віку з порушеннями зору. Педагогам було запропоновано переглянути мультфільм «Чарівний горох» та самостійно створити тифлокоментар. Частина присутніх за допомогою клапок мали змогу поставити себе на місце незрячої дитини і відчути, як важко їй сприймати мультфільм. Вони поділились враженнями та емоціями від перегляду та самостійно сформулювали важливі аспекти підготовчої роботи з дітьми. Все сказане узагальнила Віра Олександрівна Ремажевська, практичний психолог НРЦ «Левеня», яка ознайомила учасників з власною методикою коментування мультфільмів, що використовується педагогами центру та полегшує сприйняття мультфільму для незрячих.

Практичні заняття тісно переплелися з обговоренням теоретичного аспекту аудіодискрипції та особливостей слухового та зорового сприймання дітей з проблемами зору в цьому контексті.

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.