Зустріч з чемпіоном України, срібним призером Всесвітньої Шахової олімпіади в Македонії Владиславом Колпаковим

1 2
3 4
5 6

До міжнародного дня людей з інвалідністю, за сприяння Львівського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», 1 грудня 2017 року в НРЦ «Левеня» відбулась зустріч з чемпіоном України, срібним призером Всесвітньої Шахової олімпіади в Македонії Владиславом Колпаковим. Життєве кредо шахіста: «Гра відбувається в голові, а не на дошці». «Мені зовсім не складно займатись шахами»,- наголосив Владислав. Чемпіон з шахів розповів про свій спортивний шлях та досягнення. Він продемонстрував дітям частину нагород, які здобув за останні роки.
Юні шахісти – левенята продемонстрували вміння і навички, деяким пощастило зіграти з чемпіоном. Інші змагалися один з одним. Діти із захопленням спостерігали за грою, підтримували своїх друзів. Найменші брали приклад зі старших товаришів.

Враження та позитивні емоції учнів НРЦ від міні-турніру:
«Було дуже важко і цікаво грати, але я старався, задоволений своєю грою». – Ростислав, учень 3-А класу.
«Мені цікаво було дивитися на кубки. Їх важко здобути, але якщо наполегливо попрацювати – це можливо». – Богдан, учень 3-Б класу.
«Цікаво було пограти з чемпіоном, він роз’яснював кожен хід». – Святослав, учень 3-Б класу.

На завершення зустрічі, діти подарували Владиславу подяку, написану власноруч шрифтом Брайля, за високий професійний рівень проведення просвітницької роботи та за щире бажання ділитися досвідом гри в шахи. Запросили до співпраці та нових зустрічей.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.