+38 (032) 263-40-88, 263-41-72
м. Львів, вул. Володимира Великого, 87А

Як “левенята” на санчатах змагалися

Цього року зима вдалася на славу! Вона радувала нас снігом, морозом, гарними зимовими днями. Тому діти цієї зими мали змогу проявити свою спритність, витривалість, орієнтуватися в навколишньому просторі, вивчаючи його, грати в різноманітні ігри на прогулянках і брати участь у спортивних розвагах.
14 лютого 2017 року вихованці старших груп II відділення зібралися спільно зі своїми педагогами для участі в спортивній розвазі “Зимова пригода”.
Спочатку дошкільнята позмагалися у грі “Веселі санчата”. Діти змагалися на санчатах, спускаючись з гірки. Після цього маленькі “левенятка” показали свої вміння влучати в ціль, кидаючи сніжки у мішені. А на завершення вихованці взяли участь у веселій грі “Цікаві знахідки”. Головне її завдання – знайти заховані в снігу кеглі та кубики.
Спортивна розвага принесла всім вихованцям НРЦ “Левеня” багато радості, сміху та позитивних емоцій. Головна нагорода – катання дітей на санчатах.
“Мені дуже сподобалося шукати заховані речі. Я зробив це швидше, ніж мій брат” – розповів вихованець старшої 2 групи Павло.
“Було дуже весело кататися на санчатах” – сказала Аня, яка навчається у старшій 1 групі.
8
7
6
5
4
2


Залишити відгук: