«Весна прийшла і радість принесла»

св2 св4
св5 св6

17 березня 2016 року в Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр Левеня» відбулося свято «Весна прийшла і радість принесла». Свято було організоване педагогами третього відділення, які разом зі своїми вихованцями, учнями 2-Г та 5-В класів (сліпоглухі) були його учасниками. Присутні на святі батьки та педагоги із захопленням поринули в атмосферу весняного настрою, яку створили організатори.

Бажання дітей приймати участь у колективному дійстві дозволило досягти головної мети: розвиток у дітей вміння виконувати в гурті та самостійно музично-ритмічні рухи, вокальні твори, використовуючи традиційні українські народні пісні, веснянки, гаївки; виховувати патріотичні почуття, любов до рідного краю. Під час свята діти виконували вокально-танцювальні композиції «Вийди, вийди, сонечко», «Голубка». Свій талант вокаліста продемонстрував Гурін Родіон, у ролі соловейка він чудово виконав весняночку «Соловеєчку, сватку», а також пісні «В нашої бабусі», «Занадився журавель». Діти виконали хоровод-гру «Голубка». Головну роль голубки виконала Таня Назарова, яка прославляла весну у віршах.

Ремажевська Віра Олександрівна, психолог НРЦ «Левеня»: Свято пройшло дуже цікаво. Відчувалася справжня весняна атмосфера. Свято створило справжній весняний настрій.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.