Тактильно-пізнавальна розвага «Чарівна доріжка»

IMG_9094 IMG_9101
IMG_9127 IMG_9169
IMG_9178 головна

13 вересня 2018 року в НРЦ «Левеня» відбулась тактильно-пізнавальна розвага «Чарівна доріжка» для дітей дошкільного віку, яку провели вчителі-дефектологи. Метою розваги було: збагатити сенсорний досвід дітей, ознайомити їх з природними матеріалами; виховувати інтерес до навколишнього світу; розвивати увагу, координацію рухів і тактильні відчуття ніг.

Пригадаймо: що ж таке дотик? Дотик — один з основних аналізаторів людини, який складається з тактильних, температурних, больових відчуттів. Навколишнє середовище та предмети, яких ми торкаємося, впливають на наші відчуття, думки та вчинки. Дуже важливим є розвивати тактильні відчуття не лише рук дитини, але й ніг.

Діти з великою цікавістю ходили босими ніжками по довгій сенсорній доріжці, яка здавалась всім просто казковою і чарівною, бо складалася з ємностей, які містили в собі природний матеріал: шишки, каштани, гілки хвої, сухе листя, мушлі, різні камінці, сіно, мох, сухий і вологий пісок, воду. Дехто з дітей вперше наступав на мох чи каштани босими ногами, при цьому відчуваючи легкий острах невідомого. Але загалом у всіх учасників веселої розваги був хороший та піднесений настрій, а у кого ні – одразу покращився від такої чарівної подорожі!

Після розваги діти поділилися своїми враженнями: Анна: «Мені дуже-дуже сподобалася чарівна сенсорна доріжка!». Павло: «Було просто супер! Хочу ще такої розваги!». Влад: «А мені сподобались мушлі. Я був на морі і там теж по них ходив».

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.