Свято Соборності України в ІІ відділенні

SAM_8257
SAM_8240 SAM_8230

В контексті патріотичного виховання, з метою прищеплення любові до Батьківщини, поваги до героїчного минулого свого народу, поглиблення знань про історію виникнення свята Соборності України 23 січня 2017 року в в ІІ відділенні Комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» було проведено ряд виховних заходів: колективні аплікації, виставки малюнків, слухання пісень про Україну, виготовлення стінгазети, розповіді-бесіди, хвилини поезії.

Усі вихованці закладу прийшли у вишиванках з синьо-жовтими прапорцями в руках. Гаслом дня стали слова: «Ми – єдиний народ! Ми – єдина Україна!». Символом єднання українського народу став символічний ланцюг, який утворили усі учасники навчально-виховного процесу під час прогулянки.

Також педагогами було організовано флешмоб «Ми всі діти однієї країни – Соборної України», метою якого стало прищеплення почуття гордості за свою Україну, за свій народ, свою мову; виховання патріотичних почуттів та поваги до державної атрибутики.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.