«Прощавай, Букварику»

p19mct30jn1ek3dr3m281bhcfcv8_608x456_3_0

22 травня 2015 року у 1-В класі, для дітей з розумовою відсталістю, Комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» відбулося родинне свято «Прощавай, Букварику».

На свято були запрошені учні старших класів, які виконували ролі Букварика, Читанки і Математики. Під музичний супровід у гості до першокласників завітав Букварик. Діти дякували йому за отримані знання: розповідали вірші, відгадували загадки про вивчені букви та співали пісні. Для своєї першої вчительки учні підготували танок з кульками і заспівали пісню «Вчителько моя». Букварик для батьків підготував цікаві логічні завдання. Гості свята на відмінно справились із завданнями, діти їх підтримували оплесками. На завершення свята Букварик вручив учням почесні дипломи першокласників, які засвідчують, що всі діти в складі експедиції 1-го класу подолали тернистий шлях через країну Букляндію і прочитали Його Величність – БУКВАР.

Організували та провели свято Букварика: вчитель початкових класів – Жбадинська Юлія Володимирівна та вчитель музичного мистецтва – Іващенко Людмила Федорівна.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.