Поїздка на Міжнародний конкурс в Словаччину

FB_IMG_15555182190876
3FB_IMG_1555518223652
110, або головна

з 10 по 13 квітня 2019 року на запрошення United Boarding School міста Левоча (Словаччина), учень 1-го класу і учениці 4-го класу Комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня»» взяли участь у 19-х Міжнародних змаганнях з орієнтування в просторі та мобільності дітей із проблемами зору.

Учні НРЦ «Левеня» Агнєшка-Марія, Васіліса та Лук’ян разом з педагогами (реабілітологом і вчителем-дефектологом) приїхали в селище Штрбу (Словаччина), на конкурс, який відбувається щорічно між учнями спеціальних шкіл Словаччини, Чехії, Польщі, а цього року вже вчетверте і України.

Конкурс налічував 5 завдань з просторового орієнтування. Можна було отримати максимум 30 балів за добре виконане завдання. Діти все виконували із спеціальною пов’язкою на очах для того, щоб створити усім учасникам рівні умови.

У вільний час учасники конкурсу мали змогу трохи потренуватися, пограти в ігри, поплавати в басейні, прогулятися по місцевостях Штрби. Цікаві знайомства, обговорення та багато приємних моментів!

12 квітня журі оголосили переможців. За результатами балів, Агнєшка-Марія, учениця 4-Б класу НРЦ «Левеня», зайняла ПЕРШЕ місце серед дітей 6-11 років! В командному заліку наша команда «ЛЕВЕНЯ» зайняла ІІІ місце! Отже, щиро вітаємо усіх!

Поїздка була цікавою та переможною! Наші «левенята» – молодці, достойно представили Україну! Усі дуже вболівали за них та чекали зустрічі, щоб привітати з перемогою і дізнатися про їхні враження!

Агнєшка-Марія: «Ура! Я така щаслива, що перемогла! Давно про це мріяла, а мрії збуваються!»

Васіліса: «Окрім конкурсів, я ще гуляла з друзями та плавала у басейні. Мені все дуже сподобалося!»

Лук’ян: «Було супер! Хочу виграти вже наступного разу».

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.